Współpraca

Home / Współpraca


 • wyślij na Facebook
 • wyślij na Digg
 • wyślij na Twiter
 • wyślij na Stumble
 • wyślij na Blogger
 • wyślij na Wykop

Wymiana artykułów eksperckich- współpraca

W ramach tworzenia serwisu informacyjnego Stoplichwie.pl, postanowiliśmy uruchomić możliwość współpracy z każdym, kto pragnie promować swoją stronę, a także przy okazji uzyskać dodatkowe wartościowe treści na własny portal. Mowa tu o wymianie artykułów eksperckich.

Artykuły eksperckie o finansach

Czym jest artykuł ekspercki? Jest to nic innego jak artykuł traktujący o istotnych kwestiach związanych z daną branżą (w naszym przypadku, branżą finansową). Oprócz przekazania pewnych wartości czytelnikowi, zyskują także obydwie strony współpracy- autor piszący artykuł zyskuje dodatkowe źródło promocji strony, natomiast druga strona nową wartościową treść.

Dlaczego by nie nawiązać takiej współpracy? Oznaczałaby ona jednorazową wymianę artykułów lub stałą kooperację, nawet w innej formie, która prowadzona byłaby na różnych zasadach- w zależności od naszych potrzeb i oczekiwań. Jest to świetna okazja do zyskania nowej treści oraz przyciągnięcia uwag szerszego grona czytelników.

Jakie artykuły eksperckie są potrzebne na Stoplichwie.pl?

Przede wszystkim zależy nam na artykułach o treści wartościowej dla czytelnika, która wniosłaby dodatkowe informacje w zakresie finansów. Poszukujemy artykułów w szczególności o:

 • finansach osobistych- poradniki, formy oszczędzania, przydatne narzędzia;
 • produktach bankowych- porównania, rankingi, zestawienia;
 • inwestowaniu- strategie inwestowania, papiery wartościowe, funkcjonowanie giełdy;
 • ubezpieczeniach- towarzystwa ubezpieczeniowe, zapisy w polisach;
 • badaniach typu case study- przestawienie danego zagadnienia na podstawie konkretnego przykładu;

Tematy artykułów są tak na prawdę dowolne, o ile wnoszą coś wartościowego. Jednakże proponując tekst prosimy o jednoczesne zachowanie pewnych zasad:

 1. Proponowane treści powinny być unikatowe, nieumieszczane na żadnej innej witrynie. Wpisy gościnne są sprawdzane zarówno przed ich umieszczeniem, jak i po (aby sprawdzić, czy tekst nie został ponownie wykorzystany na innym portalu).
 2. Prosimy o zachowanie poprawności ortograficznej oraz stylistycznej.
 3. Teksty nie powinny być przesycone zbyt dużą liczbą linków- prosimy o umieszczenie tylko jednego linku do witryny (w tekście lub stopce).
 4. Proponowane treści nie powinny być jedynie reklamą witryny lub produktu- powinien być to artykuł wartościowy merytorycznie, czyli przydatny dla samego czytelnika.
 5. Artykuły nie mogą zawierać wulgaryzmów, treści nawołujących do nienawiści oraz innych treści nieodpowiednich dla czytelnika niepełnoletniego.
 6. Zastrzegamy sobie prawo do modyfikacji tekstu i dostosowaniu go do naszych potrzeb.

Dlaczego współpraca ze Stoplichwie.pl?

Wzajemne pisanie artykułów eksperckich niesie ze sobą właściwie same plusy. Przede wszystkich jest to świetny sposób na zwiększenie popularności strony. Jesteśmy prężnie rozwijającym się portalem, który każdego dnia zyskuje nowych czytelników- czyta nas dużo osób zainteresowanych tematyką finansów. Piszemy artykuły, które są obiektywne, zgodne z obecną sytuacją na rynku bankowym. Dodatkowo są przystępne dla każdego, dlatego też grono naszych odbiorców stale się powiększa.

Dlaczego współpraca z nami? Ponieważ pod każdym dodanym tekstem podpisujemy się własną marką i dajemy stałą i wartościową reklamę dla współpracujących stron. Nasz ciągły rozwój z pewnością przyczyni się także do wzrostu zainteresowania Państwa stroną- trafiamy do wielu osób, jest to okazja do zachęcenia ich do wizyty przedstawionej przez nas witryny.

StopLichwie ciągle się rozwija, dlatego też nasi redaktorzy są pełni nowych pomysłów i otwarci na nowe propozycje- z pewnością dojdziemy do porozumienia i nawiążemy satysfakcjonującą współpracę.

Kontakt

Wszelkie pytania i propozycje prosimy kierować pod adres kontakt[ at ]stoplichwie.pl z dopiskiem "współpraca".